Grepolis - Boj

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Čavte ... chcel som sa opýtať toto : Som v grepolise nový ... a preto zistujem čo a ako ... Keď som si vybudoval nejakú tu armádu chcel som zaútočiť na môjho suseda. Keď ku nemu útok prišiel tak mi armáda zmizla ... skúšal som to opakovať ale všetci proste zmizli .. Keď som dal hlásenia tak mi ukázalo mojich vojakov a miesto jeho vojakov ukázalo otáznik .... Dedinu som skúšal aj špehovať ale nič ... Prosím vás čo mám urobiť ?? :confused: :confused:
 

DeletedUser2467

Hosť
Poslal si malo vojakov a preto ti ich vsetkych znicil a nedostal si ani spravu o tom kolko ich tam je proste on ti vsetko znicil a musis dat asi viac striebra az potom ho daj spehovat ...
 

DeletedUser

Hosť
Tak pre náhodu : Poslal som asi 40 lukostrelcov a asi 120 bojovníkou .... ??? tak čo ..Proste ono mi všetky zoberie a pod protivníkom je iba kolonka kde je Otáznik a to je všetko

b00000013-jpg


Asi takto : http://www.uloz.to/11026278/b00000013-jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Poslal si malo vojakov a preto ti ich vsetkych znicil a nedostal si ani spravu o tom kolko ich tam je proste on ti vsetko znicil a musis dat asi viac striebra az potom ho daj spehovat ...

tady máš jasnou odpověď... zkus si ji přečíst než začneš něco dalšího psát
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore