Vtipné správy - Zeta

DeletedUser

Hosť
Ano je to tak, aj LIONS tam nejaka dobra duša založila, ktorá nemá s nami čo dočinenia a najlepšie bolo, keď vraj jedného skutočného LIONSa z Gammy nezobrali do ally :D To ma fakt pobavilo :D
Kašľať na zetu :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
ja by som zakázal kopírovat mená ally do druhých svetov sú to lamy.
 

DeletedUser1857

Hosť
Prečo by si to zakázal? smiať sa na niekom kto všetko robí zle a robí to tvrdohlavo dalej aj ked všetci vravia že to robí zle, je zlé???
 

DeletedUser1810

Hosť
Predátoty sa rozpadli preto, lebo Leonardo da Vinci, Dalida a ešte 2 ich známy odišli. Boli najaktívnejší na čete, a keď odišli, všetci sa tam začali hádať. Či už s vedením, alebo s členmi. Potom vedenie vyhodilo zopár hráčov, ktorí následne demoralizovali ostatných. Potom sa to už rozpadalo samo. Keď si to tak zoberiem, tak všetci prestúpili do *ALLY* vrátane mňa.. :)

 

DeletedUser1810

Hosť
aha tak preto ta poznam ja som bol tiez v predators:D

No, a chodieval si ja na čet? :D Tam bola zábava :D hlavne keď sa prihlásil Pikes a Dandik :D nakoniec som sa k nim pridal aj ja. Teplí bratia, tak nás 3-och tam volali :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1023

Hosť
Ani neviprávaj.

Naj. zábava akú som zažil :D :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To je jediné čo mi zo ZETY chýba a aj náš Pepone...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1810

Hosť
Pikes - dúfam, že sa stretneme aj na Ete v aliancii :) Čo som hovoril spolužiakom, mala by tam ísť polka našej triedy, čiže všetci chalani :D Táňa tam nejde, tak nevidím problém pri tvojej účasti :D dávaj sa potom na Severo-západ, aby sme boli blízko..
 

DeletedUser

Hosť
Čítať odspodu.

david villa 10
jaj co povedal ved som silnejsi nez ti ti koren ty si co myslis zato ze som utocil iba vrhacmi z praku a hoplitmi to je este nic to si mi dal dole ale by som ta porazil mam viac bodov

slimi1 dnes o 15:58
Ty si lama ktorá nevie hrať

david villa 10 dnes o 15:52
ved si slaboch kazdy ta porazi ti poja* gecovsk*

david villa 10 dnes o 15:51
ved si koko*

slimi1 dnes o 15:47
No len aby

david villa 10 dnes o 15:46
no som prehral ale keby som vsetkymi utociacimi jednotkami utocil tak to vyhram

slimi1 dnes o 15:32
si veríš

david villa 10 dnes o 14:28
mas to prehrate


23lfmtv.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Husty rozhovor:D:D:D:D:D:D:D:D A inak vsimol si si ?? sme spolu v pakte ja som v Dark Knight:D:D
 
Hore