Útoky - Epsilon

DeletedUser

Hosť
Tu davajte svoje podarene i nepodorene utoky ci uz na vas alebo...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Zdá sa, že náš silný top1 hráč nemá dostatok jednotiek aby prebral jediného hráča -PREDATORS- :confused:
noob4ever.png

Želám štastie do budúcna, Lancy :p:p
 

DeletedUser

Hosť
ja myslim ze lanci to rozseka este :) stava sa ze sa potkne :)
 

DeletedUser

Hosť
Stáva sa :D

hlavná vec, že jemu tam zostalo 10 vojačikov a pár domoobrany, to nenapíše nik :D a keby že mám šťastie ešte aj -15 cca tak ho obsadím, ste mali viac šťastia ako rozumu, presne ako to u Vás býva :D keď padne Luck na prvú OL -30 tak to je fakt sila!!!
 

DeletedUser

Hosť
ja ti verim cukrik zachvilu mas dozbrojene a ide sa dalej ;)
 

DeletedUser

Hosť
Dozbrojené už mám... ale ďalej nejdem, nejaký ***** ma nasral, viď hostinec u Mauriho!!!
 

DeletedUser

Hosť
sak napis PM co sa stalo z toho niesom nejaky mudrejsi nie :D no pekne uz terorizujes aj epsilon inak minusove stastie ti urobi paradnu paseku
 

DeletedUser

Hosť
sak napis PM co sa stalo z toho niesom nejaky mudrejsi nie :D no pekne uz terorizujes aj epsilon inak minusove stastie ti urobi paradnu paseku

však keby som nemal to minusové šťastie mesto je moje :D potom by tu bol iný report :D ako PREDATORS prišli o mesto :D ale opakujem, viac šťastia ako rozumu :D
 

DeletedUser

Hosť
jj stava sa ale obcas ked ti hodi taku minusovu seriu pri tvrdych utokoch a plusovu ked niekoho len plienis to je smola ;D
 

DeletedUser

Hosť
však keby som nemal to minusové šťastie mesto je moje :D potom by tu bol iný report :D ako PREDATORS prišli o mesto :D ale opakujem, viac šťastia ako rozumu :D

jaj zriebatko, kobylke je velmi luto, ako si dopadol ;)
Asi si idem upravit profil na epsilon - nebudem nicit zivot tebe, radsej sa so skipim zameriame na Anticreatora :D Chram je uz vo vystavbe, zachvilu moze zacat fotenie :D
Luck je svina, to poznam sama, a podla bodov tam nemohol mat toho nejak mrte, takze to bola skratka smola.
 

DeletedUser

Hosť
trefa

Ahojte,

už dávno tu nikto nepridal nejaký zaújmavý reportík (teda obrázok). Mne sa dneska podarila celkom pekná trefa.

Úprimne sa priznám niečo také som trafil prvý krát. OL samozrejme trafí za svoje hranie asi každý, ale aby trafil 4 naraz...

trefa.jpg


Už sa Vám niečo podobné podarilo? :) Budem rád, ak sa pridáte zo zaujímavými útokmi, obranou...
 

DeletedUser

Hosť
velmi pekny utok a pekne stastie ti poviem ;) ten co bol napadnuty si musi kusat doma klavesnicu:cool:
 

DeletedUser

Hosť
trefa

Šťastie začiatočníka :)

hádam som mu na tej klávesnici veľké škody nenarobil :D
 
Hore