Zamykanie tém.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Prečo sa témy tak rýchlo zamykajú?
K niektorým zamknutým by som potrebovala dať doplňujúcu otázku a nechcem vytvárať tému, ktorá už na fóre existuje.
Dalo by sa to nejak riešiť? Napríklad vytvoriť tému - kde by sme my menej chápaví - mohli dať požiadavky na odomknutie témy... alebo je na to nejaká iná možnosť?
Ďakujem.
:)
 

DeletedUser

Hosť
A vzdy ked niekto poziada "musite" zamknut?
Alebo mozete aj odhadnut ze tema moze hlbšie zaujimat aj niekoho ineho
a "mozete" ju nechat odomknutu?
 

DeletedUser36

Hosť
Prečo sa témy tak rýchlo zamykajú?
K niektorým zamknutým by som potrebovala dať doplňujúcu otázku a nechcem vytvárať tému, ktorá už na fóre existuje.
Dalo by sa to nejak riešiť? Napríklad vytvoriť tému - kde by sme my menej chápaví - mohli dať požiadavky na odomknutie témy... alebo je na to nejaká iná možnosť?
Ďakujem.
:)

Na jednej strane chápem v tejto veci teba ako bežného užívateľa a na druhej strane chápem aj moderátorov, keďže moderovaniu na internetových fórach sa venujem veľmi dlho.Moderátori na tomto fóre idú veľmi často podľa šablóny "Otázka-Odpoveď-Zamknúť".Pre moderátora je to fajn, žiadny ďalší prípadný spam nehrozí, sekcia bude čistá.Ale aj moderátor si musí uvedomiť, že sú 2 skupiny užívateľov-jedna je tá, ktorá prehľadáva a prispieva za účelom získania nových a potrebných informácií a druhá je tá, ktorá prehľadáva a prispieva za účelom spamu.Myslím, že na každom fóre je cieľom chrániť práve tú prvú skupinu.Preto aj na môj vkus sa tu príliš skoro témy zamykajú.Mohli by moderátori zodpovedanú tému nechať ešte 1-2 dni otvorenú, či náhodou nejaký ďalší užívateľ nebude mať doplňujúcu otázku.Ak nie, fórum by sa mohlo zamknúť.Samozrejme, ak by sa do daného topicu začalo spamovať skôr, téma by sa mohla zamknúť taktiež skôr.
Toto je pohľad moderátora s dlhoročnou praxou, kto z moderátorov chce, zoberie si z toho niečo, kto nechce, tak si nezoberie nič ;)
 

DeletedUser

Hosť
K tomu se nedá dodat nic jiného, jen souhlas, souhlas, souhlas.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore