Gates of Fire STRETKO

DeletedUser

Hosť
Ale sak toto som uz ja videla at oma bud niekto pozyva alebo nakradnem alebo nic.. a idem k sorkymu :DD
 

DeletedUser

Hosť
Jééééj k Sorkymu .. :) To budem velmi rad ..

Takze asi v piatok tak to vyzera idem do KE .. povybavujem bar, pofotim ho, dam presne info ako to bude vyzerat .. pobehame najblizsie ubytovne .. a popytame sa na ceny .. a ako ci trebaa rezervovat vopred abo staci tam ked prides proste zaplatis ... :) a vsetko napisem do podrobna ..
 

DeletedUser

Hosť
To este nehovorim o zas..nej Blave!!
Ale tak ja nepotrebujem apartmos, aj tak sa spat dokopy nebude a su stavy kedy clovek nepotrebuje ani postel, lebo do nej netrafi...
takze pohoda a idem googlit :))
 

DeletedUser

Hosť
Peto ne kazdy si moze dovolit prezidentsky apartman :D :D .. ja budem musiet tiez dost hlboko zajst do vrecka .. a pocitam ze das 50 ecka prechlastam .. :p
 

DeletedUser

Hosť
Peto ne kazdy si moze dovolit prezidentsky apartman :D :D .. ja budem musiet tiez dost hlboko zajst do vrecka .. a pocitam ze das 50 ecka prechlastam .. :p

preto nepijem :D lebo nejako mi začalo z pokladničky ubúdať :D nemám to za potrebu, hlavne po Štefanskej :D
 

DeletedUser1769

Hosť
tak to bez problemov ;) mne staci pivo a nejake dobre jedlo ;)
 

DeletedUser

Hosť
Peto ... si normalny ?? Pivo a jedlo .. ako ja tiez asi budem pit pivo ale ta vypijem 12 litre .. a odpadnem :D :D .. ty co ides na jedno pivo a tot vsjo ?? :D :D
 

DeletedUser

Hosť
more, ja keď mám svoj deň, všetci okolo mňa padnú, lebo majú dosť a mne nie je nič, potom sa už len pije, aby som aj ja padol, len nikto už nevládze so mnou piť a sám nepijem :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
more :D však padnú za pár minút :D kto ich bude všetkých nosiť na hotel, či do auta? :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
nechame ich tam .. abo napiseme im na celo vsetkym Gates of Fire nechytat. .. a rano po nich pojdeme .. :D
 

DeletedUser

Hosť
Ale no tak lidi, neřešte tu tolik ten chlast, jsou tu mezi námi i děti, kterým by to mohlo trochu vadit. ;)
 

DeletedUser

Hosť
no to je diskutabilné či im to vadí :D keďže 11 ročné deti skončia v špitáli s pár promile :D
 

DeletedUser

Hosť
A ja sa stále čudujem,že prečo 12,13 ročné deti v puberte už majú v sebe 3-4 promile alkoholu v sebe..Stačí zájsť na grepo forum a oni sa už chytia :)
 
Hore