Gates of Fire STRETKO

DeletedUser

Hosť
HEJ PLATI TOTO PETO .. UZ SOM VO FAZE VYBAVOVANIE VSETKEHO

Mojenko sak ty ides so mnou na cimru ne ? :D Sak si moj VIP host .. :D
 

DeletedUser

Hosť
no prezid. suite som este nezazila... :DD
tak ja nwm petern, docvakam ti 5 eciek a sme dobri?? :DDD
 

DeletedUser

Hosť
a ty kde kces cimru?? :DDD
sak si mi nic nepovedal a peternov apatmos som videla z linku :DD
a navyse petern sa este nevyjadril :DDD
 

DeletedUser

Hosť
ja medzi svabmi dakde na intraku :D Mantinell hovoril ze mam ist k nemu spat, ale mam v KE rodinu, sestra tam je na intaku ta pojdem mozno tam .. alebo sa naserem na ruleta automat hodim 200 eura, 5 eurova, cervena, dvojnasobky, na rulete male serie .. a zoberem aj ja ten apartman :D
 

DeletedUser

Hosť
ja bych radsej chlapika s istotou a hazardera eee :DD
takze petern kuratko, musis to rozdychat :DD
A more ten co nepise, sak je lognuty a je ticho vos pod chrastou :DD
 

DeletedUser

Hosť
ani na facebooku mi moc neodpisuje .. :) co ja viem co robi .. :) a ja nejsom hazarder hej :D ja som gambler :D
 

DeletedUser

Hosť
A ja som senator more!!!! :sledge:
No asi zemrem, sak ja dohanam skipiaka :DDDD
 

DeletedUser1769

Hosť
aaale nic :) ja som uz zadany :D:D:D apon sa konecne vyspim a nebude ma nikto kopat ze chrapem alebo tahat nas5 2. paplon :D
 

DeletedUser

Hosť
Sorkyyyyyyy, secko jak ma byt, som volnaaaa :DDD
More, tak ubytuje ma niekto alebo co??!! :DD
 

DeletedUser

Hosť
tsssss ta najprv ides k peternovi lebo ma apartman, a uz ked nic ta Sorky ?? :D :D To kde sme mojo? :D
 

DeletedUser

Hosť
noo takze ja este neviem ci budem moct.. neviem zohnat strazenie pre moje steniatko, a nevydrzi tak dlho same, takze ked pridem tak len do noci a potom vlacikom skoro rano alebo okolo polnoci domov... este dam vediet co a ako...
 

DeletedUser

Hosť
tsssss ta najprv ides k peternovi lebo ma apartman, a uz ked nic ta Sorky ?? :D :D To kde sme mojo? :D

ked ja mam chore mocaky, som myslela ze v apatmosi bude teplejsie :D
Tak mneje jedno, sorky, mrknimi nieco, odporuc daco, sak teda ty vies kde budeme salet, ta nech je to blizko more :D
 

DeletedUser

Hosť
mantinell mi napisal ze ubytka najblizsie su 2 - 3 km od GOLEMA .. ze po bliku su len drahe hoteli .. :D ta dufam ze daco splasime .. .)
 

DeletedUser

Hosť
co su drahe hotely?? sak prskni linky a ja ti poviem, ci su to pre mna drahe hotely :D
 
Hore