Vaše Oblíbená četba

DeletedUser

Hosť
tak pre mna je literatura knihy ako kronika druhej sv., Stalin, SS Hitlerova elita, hitlerjugend, letectvo druhej sv., pechotne zbrane druhej sv, tanky druhej sv., zo starymi psami na peleliu a okinawe, atd atd.........
 

DeletedUser

Hosť
Harry Potter1-7, trilógia Bartimaeus , Zlatý kompas(daľšie 2 jeho pokračovania),
a nakoniec zlatý klinec Stratený svet v Podzemí(odporáčam , fantasty veľmi pútave sem tam krvavé)
 

DeletedUser

Hosť
takže-kedysi voj.tematika,ale už dávno nie-potom sci-fi+fantasy/mytológia/cestopisy/populárna vedeckotechnická-inak taká nie moc odborná;)/mystika-všeobecne/rastliny/to bude asi všetko.:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hej a este mozem jules verne mam asi vsetko precitane a jack londom tulak po hviezdach velmi silna kniha dala mi toho fakt vela
 

DeletedUser

Hosť
radinm precitat si knihy zaklinac 1 posledni prani, 2 mec osudu, 3 krev elfu, 4 cas opovrzeni, 5 vecny ohen bohuzial knihy vysli len v cestine a tazko sa zhanaju 3 a 5 su vypredane ale ta kniha je v o.i. nieco ako recenzia na 20. stor.a tie postavy vystihuju ludske hriechy
 

DeletedUser

Hosť
Tak leonidas, si oj clovek, ja som predpar dnami konecne dokopala Silmarilion
a nakolko ma nabudil jeden prispevok (myslim, ze od pamae), tak som sa pustila do waltariho ;)
 

DeletedUser

Hosť
Tolkien je skratka manik do takychto knih . A musim povedat ze precitat knihu je lepsie ako vidiet film :D:cool:
 

DeletedUser

Hosť
sapkowski je lepsi ale skoda ze ho nikto nepozna to bude ym ze to bol autor ´´vychodneho bloku´´ aj napriek tomu prerazil do spanielska, anglicka a francuzska
 

DeletedUser

Hosť
Simon neboj sa jaho poznám aj keď som žiaľ žiadnu knihu nečítal aj keď som sa snažil zohnať nejakú.
 

DeletedUser

Hosť
citam tetralogiu odkaz dracich jazdcov cakam na 4 a momentaalne citam atramentove srdce styl fantasy
 

DeletedUser

Hosť
tak ja mam teraz rozcitane take pekne basnicky od Rainera M. Rilkeho, krásne čítanie a chystám sa na Dostojevskij - ***** :eek:
 

DeletedUser

Hosť
šašuliak jeden :p inak minule som si v mojej kniznici robial poriadky a nasla som aj Dobrodruzstva Huckelberyho Finna, tak som mohla silne :sledge:
 

DeletedUser

Hosť
J. K. Rowling je podľa mňa najlepšia spisovateľka na svete. Chcel by som sa s ňou raz stretnúť, aby mi podpísala Harryho Pottera 7. Najradšej mám Harry Potter 4, 5, 6 a 7.
A veľmi rád čítam Klub Záhad. Najlepší je Úkryt grófa Drakulu.
 

DeletedUser

Hosť
milujem sci-fi... Hlavne kniznu seriu Warhammer 40,000 Hviezdny vlk. Taktiez vsetko co sa tyka Warhammer 40k. Mam o to vsetko... Vela knih a taktiez hry ktore mam originalky cez steam :)))))... Sorry ze pisem ako blbec ale som na mobile.
 
Hore